KONST / Konst, övrigt, Tryck m.m. / Grafiskt blad 9098361
nr 909 8361
Grafiskt blad
Kapten John Ericsson, "Monitor", motivet: 65x77
Kondition: slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 1 september 2014
kl 20:24:01
1/9 20:14:34